III turniej Piłki Nożnej

REKLAMA

W niedzielę na boisku Orlik w Nowej Wsi odbył się III turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Ostrołęckiego i dyrektora Gimnazjum w Nowej Wsi.

REKLAMA

Do udziału w rozgrywkach sportowych przystąpiło 12 drużyn, w kategorii OPEN i Gimnazjum. W obu kategoriach niepokonani okazali się chłopcy z Olszewo – Borek. Tuż za nimi na podium stanąła drużyna  ATHLETIC Nowa Wieś, miejsce III Gimnazjum Nowa Wieś. W kategorii OPEN II miejsce zajęła Nowa Wieś, a III Grabówek.

Gościem specjalnym był Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł.

fi

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT