III LO też walczy z rakiem

REKLAMA

Po raz kolejny w Ostrołęce promowano badania profilaktyczne związane z wczesnym wykrywaniem nowotworów. Tym razem Marsz Hakowicza zorganizowali uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej.

REKLAMA

To nie jedyne przedsięwzięcie w jakie zaangażowali się w ramach programu młodzi hakowicze.

Przypominamy, wcześniej podobne happeningi zorganizowała młodzież z I LO i ZSZ Nr 2 w Ostrołęce.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT