III Konkurs Muzyki Barokowej

REKLAMA

III Konkurs Muzyki Barokowej odbył się 18 maja w Państwowej Szkole Muzycznej I i II Stopnia w Ostrołęce. Wzięło w nim udział 41 uczniów. Każdy zaprezentował dwa utwory. Mówi dyrektor szkoły Dorota Rypina Gałązka.

REKLAMA

Z ostrołęckiej szkoły swój talent zaprezentowało 4 uczniów.

Konkurs odbył się pod patronatem prezydenta miasta Ostrołęki i starosty powiatu.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT