Damian Świerdzewski brązowym medalistą Mistrzostw Polski Akademickiego Związku Sportowego

REKLAMA

Damian Świerdzewski, wychowanek UKS Siódemka Ostrołęka wywalczył brązowy medal w biegu na 3000 m podczas Mistrzostw Polski Akademickiego Związku Sportowego w Łodzi.

REKLAMA

Zawody odbyły się w dniach 16-17 maja. Damian uzyskał czas 8:56,68s co jest jego nowym rekordem życiowym. Pomimo, że reprezentuje AZS-AWF Biała Podlaska, w dalszym ciągu trenuje pod okiem szkoleniowca UKS 7 Dariusza Dąbrowskiego, a finansowo nadal wspiera go firma – EKO BUD Korczaki koło Ostrołęki.

fot. D. Świerdzewski

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT