back to top
16.6 C
Ostrołęka
środa, 22 maja 2024 r.

III Grand Prix Ciechanowa im. Ireneusza Palińskiego

REKLAMA

Na pomostach CLKS Mazovia Ciechanów 11 maja odbył się III Grand Prix Ciechanowa im. Ireneusza Palińskiego – pierwszego Polaka, który zdobył złoty medal olimpijski w podnoszeniu ciężarów w Tokio w 1960 roku.

Siłownia gościła wielu sztangistów z kraju, a nawet z zagranicy. W tym gronie wystąpiła trójka ostrołęckich sztangistów.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Piętnastoletnia Maja Zera zajęła czwarte miejsce w klasyfikacji open pań. Jako najmłodsza zawodniczka została wyróżniona pucharem.

W klasyfikacji open mężczyzn Radosław Krupa uplasował się na 10. pozycji, a Dawid Kalwara na 12.

Maja w dwuboju uzyskała 104 kg (45+59) bijąc rekord życiowy w podrzucie o 5 kg, a w dwuboju o 7 kg. Dawid podniósł w dwuboju 159 kg (73+86) i podwyższył wynik w podrzucie o 1 kg i dwuboju również o 1 kg. Radosław wyrwał 87 kg, podrzucił 110 kg, a w dwuboju zgromadził aż 197 kg. Podwyższył wynik rwania o 7 kg, podrzut o 10 kg, a dwubój aż o 17 kg.

Maja ustanowiła dwa rekordy życiowe, Dawid również tyle samo, a Radek trzy rekordy życiowe – podsumował trener Władysław Niedźwiecki.

fot. UKS Atleta Ostrołęka

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex