II Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Lelis i Przewodniczącego Rady Gminy

REKLAMA

Wczoraj w Gminnym Ośrodku Kulturalno – Oświatowym odbył się II Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Lelis i Przewodniczącego Rady Gminy.

REKLAMA

Turniej przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych: seniorzy i juniorzy. W pierwszej kategorii do pierwszej trójki zakwalifikowali się Dariusz Gadzała,  Zbigniew Zajewski i Ryszard Jastrzębski. Najlepszymi juniorami okazali się Jan Masztalerz i Patryk Brzeski.

Zdobywcy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Dodatkowo nagrodzono najmłodszego i najstarszego gracza.

Nagrody ufundował GOK-O w Lelisie.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT