back to top
20 C
Ostrołęka
środa, 22 maja 2024 r.

II Ostrołęcki Festiwal Książki przeszedł do historii (zdjęcia)

REKLAMA

W sercu Ostrołęki, na starym mieście w miniony weekend (11-12 maja) rozkwitł festiwal, który przywołuje magię słowa pisanego i zaprasza wszystkich do niezwykłej podróży przez świat literatury.

Ostrołęcki Festiwal Książki stał się nieodłączną częścią kulturalnego krajobrazu, łącząc w sobie talent i pasję znanych autorów z niezgłębionym potencjałem twórczym miejscowych pisarzy.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

W trakcie trwania festiwalu, ulice miasta ożyły pełnymi emocji dyskusjami, loża autorska stała się miejscem inspirujących rozmów, a stoiska wydawców rozbrzmiewały nie tylko literackimi ofertami.

Festiwal książki to nie tylko wydarzenie kulturalne, ale także okazja do celebracji słowa pisanego i jego znaczenia w naszym społeczeństwie. To czas, aby podzielić się pasją do czytania i literatury z innymi oraz zanurzyć się w światach stworzonych przez wyobraźnię pisarzy.

Zwieńczeniem dwudniowego festiwalu był koncert autorski Grzegorza Augustyniaka z udziałem perkusisty Tomasza Rybackiego.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex