II Dzień Dawcy Szpiku – aż 210 osób więcej w bazie DKMS Polska

REKLAMA

210 osób zapisało się w tym roku do bazy Fundacji DKMS Polska w ramach II Dnia Dawcy Szpiku organizowanego w Ostrołęce. Wśród osób, które chcą pomagać są również tacy, którzy sami zetknęli się z chorobą.

REKLAMA

Przez cały dzień w szkole językowej przy ul. Gorbatowa wolontariusze oraz pracownicy fundacji  pomagali wszystkim chętnym wypełniać formularze rejestracyjne oraz rozwiewali wątpliwości i odpowiadali na pytania.

Dzień Dawcy Szpiku w mieście już po raz drugi zainicjowała Joanna Trościanko.

Tegoroczną akcję przygotowało stowarzyszenie Mazowieckie Inicjatywy Społeczne i fundacja DKMS.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT