II Bieg Mikołajkowy

REKLAMA

II Bieg Mikołajkowy odbył się w Ostrołęce. Sympatycy sportu i ludzie wrażliwi na potrzeby innych spotkali się w parku, by wspólną akcją zadeklarować otwartość i chęć niesienia pomocy.

REKLAMA

W tym roku biegacze wspierali leczenie Dobrusi Napiórkowskiej.

Podkreśla Grzegorz Makowiecki, wicedyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.
Na starcie stanęło kilkadziesiąt osób, które miały do pokonania dystans ponad 5 kilometrów.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT