I Powiatowe Mistrzostwa w Tenisie

REKLAMA

Z inicjatywy Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego w najbliższy weekend (20 – 21 sierpnia) w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie odbędą się I Mistrzostwa Powiatowe w Tenisie.

REKLAMA

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 sierpnia na adres [email protected], tel. 722 055 267.

Turniej organizowany jest pod patronatem Starostwa Powiatowego w Ostrołęce.

OST przez całe wakacje prowadzi bezpłatne zajęcia  tenisowe dla najmłodszych mieszkańców powiatu.  

Mówił Dariusz Terlikowski, prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT