I Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki Ratowniczych Jednostek Pływających o Puchar Prezydenta Miasta odbyły się 3 września na plaży miejskiej. Do rywalizacji stanęło 5 zespołów (zdjęcia)

REKLAMA

O wynikach mówi Dariusz Małkowski, prezes Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego 'WOPR-OS’.

REKLAMA

Zawodnicy rywalizowali w 3 konkurencjach. Drużyny na czas udzielały pomocy osobom znajdującym się na łodzi, przy użyciu podręcznego sprzętu udzielały pomocy osobom tonącym oraz przeprowadzały resuscytację.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT