I Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Ostrołęki w Bocce

REKLAMA

Stowarzyszenie Seniorzy Kurpi i Ostrołęki zapraszają do udziału w I Otwartych Drużynowych Mistrzostwach Ostrołęki w Bocce (gra kulami plastikowymi na celność rzutu), które odbędą się
24 września 2016.

REKLAMA

Początek o godz. 10 na boisku ZSZ nr 1 (Metalówka) w Ostrołęce w ramach Senioriady Pokoleo Ostrołęka 2016.

W  Mistrzostwach  mogą  brać udział tylko drużyny (zespoły) w dowolnych 4-osobowych składach w wieku od 5 do 105 lat. Mile widziane będą zespoły rodzinne (rodzice, dzieci, babcia, dziadek) lub  seniorzy 60+, które będą osobno wyróżnione w zawodach.

Zgłoszenia chętnych przyjmuje i informacji udziela Stanisław Nowak (tel. 503 178 508) lub mailowo: [email protected] w terminie do 22 września 2016. Na zwycięzców czekają oryginalne pamiątkowe upominki, dyplomy, medale i puchar przechodni.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT