I Mikołajkowy Puchar Sprintu w Ostrołęce

REKLAMA

Po raz pierwszy w Ostrołęce SQUATINA Ostrołęka i Park Wodny AQUARIUM zorganizowali Mikołajkowy Puchar Sprintu z olimpijskimi gwiazdami pływania. Na ostrołęckim obiekcie pojawiły się Alicja Tchórz, Ola Urbańczyk-Olejarczyk i Ania Dowgiert, a cała impreza odbyła się w hawajskim stylu. Kto nie był nich żałuje. Oprócz doskonałej organizacji, wybitnych gości, nie zabrakło również sportowej i zaciętej rywalizacji. Ponad 300 zawodników i zawodniczek z 22 klubów z całej Polski rywalizowało w walce o medale.

REKLAMA

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT