I Miejsce Drużynowo dla MKKK

REKLAMA

1 kwietnia w Mińsku Mazowieckim odbyła się kolejna edycja Mazowieckiej Ligi Karate, w której udział wzięło ponad 230 zawodników. Klub MKKK znalazł się wśród 15 konkurujących ze sobą i zajął pierwsze miejsce drużynowo.  

REKLAMA

Podkreśla sensei Artur Prusiński.

Kolejna edycja Mazowieckiej Ligi Karate odbędzie się 10 czerwca w Ostrołęce. MKKK będzie jej organizatorem.

Najlepsi

1 miejsce: Oktawia Gieryk, Iza Piskorek, Maksymilian Żebrowski, Gabriel Bieniek, Paweł Suchecki, Piotr Prusiński, Filip Czaplicki

2 miejsce: Zuzanna Grzegorczyk, Helena Mieczkowska, Roksana Ruszczyk, Kamil Tyszka, Marcin Nalewajk

3 miejsce: Marysia Jastrzębska, Matylda Brakoniecka, Marysia Lisiewska, Karolina Godlewska, Aleksandra Antczak, Borys Szczubełek

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT