I MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KADETEK

REKLAMA

Po raz pierwszy w Ostrołęce odbędzie się Międzynarodowy Turniej Siatkówki Kadetek. Zostanie rozegrany w najbliższy weekend (06-07.09.2014).

REKLAMA

Rywalizować będzie około 10 drużyn. Ostrołękę będą reprezentowały dwa zespoły NIKE.

Mecze rozgrywane będą w hali im. A. Gołasia przy ul. Traugutta. Uroczyste rozpoczęcie zaplanowano w sobotę o godz. 15. Organizatorem turnieju jest Ostrołęckie Towarzystwo Piłki Siatkowej Nike.

I MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KADETEK 06-07.09.2014 OSTROŁĘKA

GRUPA A
1. CZARNI SŁUPSK
2. DARKFIL TOMASZÓW MAZOWIECKI
3. SZKOŁA REZERW OLIMPIJSKICH W WOŁKOWYSKU (BIAŁORUŚ)

GRUPA B
1. VOLLEY PŁOCK
2. NIKE I OSTROŁĘKA
3. AS ŁAPY

GRUPA C
1. LEGIONOVIA LEGIONOWO
2. NIKE II OSTROŁĘKA
3. VEGA MOSIR STALOWA WOLA

HARMONOGRAM GIER
SOBOTA 06.09.2014R.
BOISKO I – Grupa A
10.00   CZARNI SŁUPSK – WOŁKOWYSK (BIAŁORUŚ)
11.30   DARGFIL TOMASZÓW MAZOWIECKI –  CZARNI SŁUPSK
13.00   WOŁKOWYSK (BIAŁORUŚ) -DARGFIL TOMASZÓW MAZ.

BOISKO II Grupa B
10.00 NIKE I OSTROŁĘKA – AS ŁAPY
11.30 VOLLEY PŁOCK – NIKE I OSTROŁĘKA
13.00 AS ŁAPY – VOLLEY PŁOCK

BOISKO III Grupa C
10.00 VEGA MOSIR STALOWA WOLA – NIKE II OSTROŁĘKA
11.30 LEGIONOVIA LEGIONOWO – NIKE II OSTROŁĘKA
13.00 VEGA MOSIR STALOWA WOLA – LEGIONOVIA LEGIONOWO  
Po fazie grupowej przerwa obiadowa do godz.15.00

15.00 UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE TURNIEJU

16.00 Gry w grupach o miejsca 1-6 i 7-9

ZAKOŃCZENIE TURNIEJU 7 WRZEŚNIA GODZ. 14.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT