I LO – uczcili pamięć patrona (zdjęcia)

REKLAMA

Społeczność szkolna I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce im. Gen. Józefa Bema świętowała  dzień patrona.  Uroczysta akademia odbyła się w hali im. Arkadiusza Gołasia.

REKLAMA

Uczestnicy spotkania mieli okazję zapoznać się z historią placówki oraz sylwetką gen. Józefa Bema. Mówi  dyrektor Anna Małgorzata Koronka.

I LO nosi imię Gen J. Bema od 1976 roku.

Podczas  spotkania podsumowano również II Międzyszkolny Konkurs Historyczny pn. 'Generał Józef Bem i jego epoka’.

(mm)

Fot. Robert Causari

{gallery}ILO_obchodybem{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT