I Armii Wojska Polskiego po remoncie

REKLAMA

Ulica I Armii Wojska Polskiego w Ostrołęce otrzymała nową nawierzchnię. Remont ulicy kosztował około 2,4 miliona złotych. Ponad milion sto tysięcy udało się pozyskać z Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Wodnej.

REKLAMA

Przypomnijmy, że ulica znajduje się w ciągu drogi krajowej nr 61 i jest główną arterią tranzytową biegnącą przez Ostrołękę.

Nowa nawierzchnia została wykonana na odcinku od ulicy Olimpijskiej (z wyłączeniem już wyremontowanych fragmentów) do ulicy Łomżyńskiej.

Fot. www.sotroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT