back to top
19.2 C
Ostrołęka
środa, 14 maja 2025 r.

Hospicjum to też życie

REKLAMA

W ramach Ogólnopolskiej Akcji 'Pola Nadziei’, wolontariusze z ostrołęckich szkół, a także wolontariusze ze szkół w Baranowie, Goworowie i w Kadzidle posadzili cebulki żonkili. Wiosną, gdy kwiaty zakwitną, w zamian za datki na rzecz Hospicjum młodzież wręczy je darczyńcom.

REKLAMA

W październiku i listopadzie odbywa się także Ogólnopolska Kampania 'Hospicjum to też życie’. W wybrane niedziele, w kościołach po Mszach Św. zbierane są pieniądze do puszek. Działania te mają na celu zwrócenie uwagi mieszkańców na temat opieki nad pacjentem terminalnie chorym oraz zebranie funduszy na sprzęt medyczny dla Hospicjum Domowego CARITAS Diecezji Łomżyńskiej w Ostrołęce.

Fot. www.ostroleka.caritas.pl

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex