18.9 C
niedziela, 28 kwietnia 2024 r.

HOP, BĘC W WYKONANIU SPS VOLLEY OSTROŁĘKA

Niedawno zakończyła się rywalizacja naszych siatkarzy, która rozegrana została na własnym parkiecie. W walce o cenne punkty, podobnie jak przed tygodniem, ostrołęczanie zainkasowali dwa oczka.

Łatwo wygrany pierwszy set 25:15 nie zwiastował tego, co miało się stać w kolejnych dwóch odsłonach. Siatkarze z Grodziska Mazowieckiego z minuty na minutę pokazywali nam swoją siłę. W naszym obozie zapanowała niemoc i wydawało się, że spotkanie padnie łupem gości. Wszystko to za sprawą zespołowości Sparty, która popełniała niewiele błędów własnych, a w dodatku poprawiła zagrywkę. Pomimo że ostrołęczanie chwilami mieli przebłyski, to nikt nie potrafił wziąć odpowiedzialność na swoje barki.

Przełamanie przyszło w czwartym i piątym secie. Każdy z naszych wspaniałych siatkarzy nie ustępował niczym swoim kolegom na parkiecie. Widać było wolę walki, determinację i ‘pazur”, którego brakowało.

Podsumowując

Wygrana naszych siatkarzy to niezwykle dobra wiadomość dla wszystkich sympatyków. Od trzeciego seta ostrołęczanie nie mieli nic do stracenia, a za cel postawili sobie pokonanie przeciwnika. W przerwie nasz kapitan chcąc zmotywować kolegów użył niecenzuralnych słów, które jak widać poskutkowały. Ku zaskoczeniu wszystkich, nasza ekipa rozbiła w czwartym i piątym secie Spartę. Dobry mecz zagrał Adam Jakubowski, który zdobył największą ilość punktów.

Gratulujemy chłopakom i naszym przeciwnikom za wolę walki.

SPS Volley Ostrołęka – Sparta Grodzisk Mazowiecki 3 : 2 (25:15, 21:25, 18:25:, 25:16, 15:10)