’Historia literatury w Ostrołęce” – wykład o twórczości Alfreda Sierzputowskiego

REKLAMA

Wykład poświęcony twórczości i działalności Alfreda Sierzputowskiego – jednego z najważniejszych animatorów życia literackiego w regionie odbędzie się 19 listopada w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej imienia Wiktora Gomulickiego w Ostrołęce.

Spotkanie poprowadzi dr hab. Karol Samsel, profesor Uniwersytetu Warszawskiego, w ramach cyklu 'Historia literatury w Ostrołęce”. Rozpocznie się o godzinie 10.

REKLAMA

Zapisy na spotkanie pod numerem tel. 29 764 21 51 wew. 40

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki, przy współpracy Miejskiej Biblioteki Publicznej i wsparciu finansowym Miasta Ostrołęki.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT