Happening w 34 rocznicę ogłoszenia stanu wojennego

REKLAMA

Miasto Ostrołęka, Zespół Szkół Zawodowych nr 1, Koło Rekonstrukcyjno – Historyczne przy ZSZ nr 1 oraz Międzyzakładowa Komisja NSZZ 'Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Ostrołęce zapraszają 11 grudnia na happening w 34 rocznicę ogłoszenia stanu wojennego.

REKLAMA

Impreza odbędzie się  w godz. 8 – 13.

Grochówka wydawana będzie od godz. 11.00.

W niedzielę natomiast odbędzie się uroczysta msza święta.

Mówił Tadeusz Olszewski, dyrektor ZSZ nr 1.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT