Hakowicze z I LO

REKLAMA

W piątek 22 lutego w I LO odbył sie happening akcji 'Mam haka na raka’. Był on podsumowaniem wszystkich działań, jakich do tej pory dokonali Hakowicze.
Uczniowie w tym dniu przygotowali w szkole wiele atrakcji. Jedną z nich była sprzedaż wypieków o której mówi uczestniczka akcji, Weronika:

REKLAMA

Uczniowie zaprosili również do wzięcia udziału w programie gości. O szczegółach mówi pielęgniarka szkolna I LO, Genowefa Kiejna:

Oprócz tego w szkole odbył się również występ zespołu 'Droga na Ostrołękę.

Uczniowie bardzo chętnie zaangażowali się w akcję. Walczą o przejście do II etapu programu 'Mam haka na raka’:

Z niecierpliwością czekamy na dalsze sukcesy ostrołęckich Hakowiczów.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT