Grupa Mateo nagrywa teledysk w Ostrołęce

REKLAMA

Dziś w jednym z ostrołęckich klubów będzie nagrywany teledysk grupy Mateo do najnowszej piosenki pt.”Kochanka”. Mówi lider zespołu Artur Przewocki.

REKLAMA

Muzyka grupy Mateo należy do kategorii lekkich, łatwych, przyjemnych i wpadających w ucho. Zespół powstał w 2001 roku, a zadebiutował utworem ”Podnieście w górę ręce”. Czy ”Kochanka” będzie hitem na miarę ”Ona tańczy dla mnie” przekonamy się za kilka miesięcy.

FI

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT