Grozili pobiciem napotkanemu przechodniowi

REKLAMA

Grozili pobiciem napotkanemu przechodniowi. Młody mężczyzna powiadomił o tym policję a zaalarmowani mundurowi szybko zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o to przestępstwo.   

REKLAMA

Mówi mł. asp. Ewelina Szlesińska z łomżyńskiej policji.

Obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty. Kodeks karny za groźby przewiduje karę nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT