12.8 C
Ostrołęka
sobota, 2 marca 2024 r.

Groził i znieważył funkcjonariuszy

REKLAMA

32-letni mieszkaniec gminy Wyszków znieważył interweniujących policjantów. Chwilę wcześniej awanturował się z ekspedientką w sklepie i ukradł alkohol. Był nietrzeźwy.

W środę wyszkowscy policjanci zostali skierowani na interwencję w miejscowości Leszczydół Nowiny. Według zgłoszenia nietrzeźwy awanturował się i nie chciał opuścić sklepu. Na miejscu funkcjonariusze zastali dwóch mężczyzn, którzy postanowili uniemożliwić 32-latkowi ucieczkę, gdyż jak się okazało, mieszkaniec gminy Wyszków przyszedł do sklepu pijany i bez pieniędzy, ale z zamiarem kupna alkoholu. Kiedy jego plany się nie powiodły wziął piwo z półki i postanowił wyjść ze sklepu, nie płacąc za nie.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

W trakcie podjętych przez policjantów czynności mężczyzna był wobec nich agresywny. Zaczął ich wyzywać, a nawet groził pozbawieniem życia. Na koniec zaczął kopać w radiowóz. Nie reagował na polecenia wydawane przez mundurowych.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie, gdzie trafił do celi. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 1 promil alkoholu.

32-latek po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty znieważenia i kierowania gróźb karalnych, do których się przyznał. Zgodnie z prawem mężczyzna podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat. Nie obejdzie się również bez odpowiedzialności za kradzież, której się dopuścił.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex