GRAND PRIX POLSKI KARATE KYOKUSHIN

REKLAMA

Grand Prix Polski IKO Karate Kyokushin Seniorów w formule full-contact odbędzie się 20 września w Ostrołęce.

REKLAMA

Zawody zostaną rozegrane w hali sportowo – widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta 1. Organizatorem jest Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin, który reprezentować będą medaliści Mistrzostw Polski i Europy: Emilia Płaszczyńska, Katarzyna Mierzejek, Marcin Dąbrowski i Michał Zysk.

Impreza rozpocznie się o godzinie 11.30.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT