Graffiti za 10 tysięcy zł

REKLAMA

Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu ustalili podejrzanych o zniszczenie pięciu obiektów na terenie Ostrołęki. Sprawcy pomalowali elewację. Straty oszacowano na prawie 10 tys. zł.  

REKLAMA

Wandale to mieszkańcy Ostrołęki i powiatu w wieku od 18 do 22 lat poinformował aspirant Sylwester Marczak.

Sprawą zajmują się policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu.

 

fot. KWP Radom

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT