Gra historyczna – poznaj przeszłość Ostrołęki

REKLAMA

Ruszyły zapisy do gry miejskiej 'Ostrołęka 1831 – Kryptonim MEMORIA”, która odbędzie się w niedzielę 28 września. Celem zabawy  jest przybliżenie i promocja wiedzy o powstaniu listopadowym, a szczególnie bitwie pod Ostrołęką z dnia 26 maja 1831 roku.  

REKLAMA

Chętni do wzięcia udziału w grze do 21 września  mogą nadsyłać swoje zgłoszenia na adres   [email protected]

Zabawa potrwa 4 godziny. Mogą w niej wziąć udział drużyny w składzie od 3 do 5 osób.

Poinformowała Grażyna Talarek z Muzeum Kultury Kurpiowskiej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT