Gość radia Oko – Wojciech Miazga

REKLAMA

Budowa nowego szpitala specjalistycznego w Ostrołęce rozpoczęła się w grudniu 1983 roku. Dzisiaj sejmik województwa mazowieckiego przeznacza 16 mln zł na uruchomienie kolejnych oddziałów. O tegorocznych planach inwestycyjnych oraz o jakości świadczonych usług rozmawiamy z Wojciechem Miazgą, dyrektorem Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dr Józefa Psarskiego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT