Gość radia OKo – Paweł Piskorski

REKLAMA

Mam wrażenie, że w Ostrołęce dużo rzeczy pozytywnie się zmienia – powiedział Paweł Piskorski, przewodniczący Stronnictwa Demokratycznego podczas wczorajszej wizyty w mieście.
Polityk spotkał się z członkami Naszej Ostrołęki.  Zapraszamy do wysłuchania rozmowy przeprowadzonej specjalnie dla Radia Oko.

REKLAMA

http://www.youtube.com/watch?v=J99h9XavFNU

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT