Gość Radia Oko – Ekomena – Wspomnienia z wakacyjnego szkalu

REKLAMA

Ostrołęckie Stowarzyszenie Ekomena zakończyło realizację dwóch projektów pn. „Z inicjatywą do Młodzieży”, współfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

REKLAMA

Przedsięwzięcie było adresowane do młodzieży z gmin: Troszyn, Olszewo-Borki, Goworowo i Lelis. O wakacyjnym wypoczynku w plenerze rozmawiamy z wiceprezesem Stowarzyszenia Bogdanem Sokalskim oraz Arkiem i Olą, uczestnikami projektu.


Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT