Gość Radia Oko, Dariusz Maciak, przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki

REKLAMA

(…) 'proszę mi wierzyć, mam tyle dystansu do siebie, że jeśli uznam, że źle kieruję tą rada, to sam chętnie, z odpowiedzialności za wykonywaną funkcję, ja po prostu z niej zrezygnuję, ale jak na razie mam i dowody i świadectwa i nieodparte wrażenie, że idę w zupełnie innym kierunku, także nie emocjonując się kolejnym wnioskiem o swoje odwołanie..” – powiedział w porannej audycji Dariusz Maciak, przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki. W czwartek odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta, podczas której radni będą głosować nad wnioskiem o odwołanie przewodniczącego.

REKLAMA

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT