Gmina Łyse chce posterunku policji

REKLAMA

Ponad 80 osób wzięło udział w debacie społecznej poświęconej bezpieczeństwu na terenie gminy Łyse. Spotkanie zdominował temat powołania posterunku policji w Łysych.

REKLAMA

Przy stole prezydialnym zasiedli Komendant Miejski Policji w Ostrołęce insp. Stanisław Szcześniak, dyrektor ostrołęckiej delegatury Urzędu Marszałkowskiego Mariusz Popielarz, dyrektor Wydział Zarządzania Kryzysowego, Audytu i Kontroli starostwa powiatu ostrołęckiego Artur Romanik, Komendant Komisariatu Policji w Myszyńcu kom. Paweł Antośkiewicz oraz gospodarz debaty Wójt Gminy Łyse Jerzy Ksepka.

Wójt gminy Jerzy Ksepka wnioskował o  powołanie posterunku policji w Łysych bądź też innego punktu, który przywróciłby funkcjonowanie policjantów w tamtym terenie.

Poinformował podkom. Sylwester Marczak
Podczas debaty mówiono również o  bezpieczeństwie dzieci podczas przewozu autokarami do szkoły, oszustwach stosowanych wobec osób starszych i sposobach ich uniknięcia oraz zagrożeniach płynących ze strony dopalaczy.

Była to czwarta debata społeczna na terenie powiatu ostrołęckiego po Baranowie, Kadzidle i Myszyńcu.

fot. kwp.radom.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT