Gmina Lelis podsumowuje

REKLAMA

Gmina Lelis podsumowała pierwsze półrocze 2013 roku.

REKLAMA

O najważniejszych inwestycjach mówi Stefan Prusik, główny specjalista w Urzędzie Gminy.

Rozpoczęto również inwestycję pod nazwą ”Zmiana sposobu użytkowania części budynku GOK-O w Lelisie” na Ośrodek Rehabilitacyjny, której wartość po przetargu wynosi ponad 313 tys. zł.

Dziś po przeprowadzonym remoncie została odebrana remiza strażacka w Lelisie. A już w najbliższym czasie do OSP w Łęgu Przedmiejskim trafi nowy samochód pożarniczy o wartości 248 tys. zł, z czego dofinansowanie z Funduszu Ochrony Środowiska i Starostwa Powiatowego w Ostrołęce to ponad 150 tys. zł.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT