Gmina Goworowo w przyszłym tygodniu będzie prowadziła zbiórkę elektrośmieci

REKLAMA

Elektrośmieci to zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Są nimi zużyte, przestarzałe lub zepsute pralki, lodówki, komputery, telefony, świetlówki i żarówki energooszczędne, telewizory, sprzęt audio, żelazka, telefony, wiertarki i inne podobne sprzęty zasilane na prąd lub baterie.

REKLAMA

Zbiórka elektrośmieci odbędzie się 28 i 29 stycznia w godzinach 8 – 14.

Zachęcała Małgorzata Maria Kulesza, wójt Gminy Goworowo, która podkreśliła, że  tylko w ubiegłym roku zebrano 2 tony 880 kg elektrośmieci.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT