Głosowanie za odwołaniem przewodniczącego Rady Miasta

REKLAMA

W  czwartek, 31 stycznia, odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta, zwołana na wniosek 7 osobowej grupy radnych, którzy spróbują odwołać przewodniczącego Dariusza Maciaka.

REKLAMA

Radni w ten sposób wyrażają swoje niezadowolenie z faktu niewprowadzenia pod porządek obrad projektu uchwały dotyczącej zmiany planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulicy Gorbatowa, przy galerii Alius. Podczas wczorajszej sesji salę opuściło trzech radnych PO: Mirosław Dąbkowski, Maciej Kleczkowski, Mariusz Popielarz, a następnie Tadeusz Kaczyński, Wiesław Piaściński, Wojciech Zarzyczki (NO) i Anna Szczubełek.

Swoje zachowanie wyjaśnia radny Mariusz Popielarz

Z pracy przodowniczego zadowolony nie jest też m.in. Radny Wiesław Piasciński.

Ignorowanie Rady Miasta, łamanie zasad demokracji – zarzutu odpiera Przewodniczący Rady Miasta Dariusz Maciak.

Pod wnioskiem o odwołanie przewodniczącego, który wpłynął do kancelarii rady wczoraj (24 stycznia) podpisali się radni: Anna Szczubełek, Wiesław Piaściński, Tadeusz Kaczyński, Wojciech Zarzycki, Mirosław Dąbkowski, Maciej Kleczkowski i Mariusz Popielarz.

Czwartkowa sesja rozpocznie się o godzinie 16.30

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT