Gladiator zaprasza na Mistrzostwa i seminarium

REKLAMA


Gladiator Ostrołęka zaprasza 17 maja na III Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Brazylijskim Jiu Jitsu, które odbędą się na Hali Widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia. Zawody rozpoczną się o godzinie 10. Zgłoszenia zawodników przyjmowane są pod adresem [email protected] . Szczegóły na www.uksgladiator.org

Przypominamy również, że 23 maja sympatyny sportów walki będą mogli wziąć udział w seminarium MMA, które poprowadzi jeden z czołowych zawodników Federacji KSW

REKLAMA

Poinformował Wojciech Dudkowski, prezes UKS Gladiator.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT