Gimnazjum w Pasiekach do likwidacji?

REKLAMA

Do naszej redakcji zgłosiła się zaniepokojona i rozżalona mieszkanka Pasiek z informacją o planowanej likwidacji zamiejscowego oddziału Gimnazjum w Goworowie.

REKLAMA

Według niej Wójt Gminy Goworowo szuka oszczędności i to główny powód likwidacji Gimnazjum w Pasiekach, do którego uczęszcza zaledwie 44 uczniów. Wśród mieszkańców zrodziły się obawy, że jeśli do tego dojdzie w niedługim czasie przestanie również istnieć Szkoła Podstawowa.

Jak wygląda sprawa ze strony Małgorzaty Marii Kuleszy, wójta gminy Goworowo?

Dziś o 15 w Zepole Szkół w Pasiekach odbędą się kolejne rozmowy.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT