Giełda Kolekcjonerów

REKLAMA

Ostrołęcki Klub Kolekcjonerstw Unikat Przyjazna Gmina zaprasza 7 kwietnia na kolejną giełdę. To okazja by pochwalić się swoimi zbiorami, wymienić lub nabyć nowe eksponaty. Podczas spotkania można także wycenić przedmioty o wartości kolekcjonerskiej.

REKLAMA

Spotkanie odbędzie się w Klubie Lokator, ul. Hallera 13, rozpocznie się o godzinie 11.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT