Gdzie spędzasz ferie zimowe? – sonda

REKLAMA

Tradycyjnie wyjazdy do babci i dziadka albo dodatkowe miejskie zajęcia, sporadycznie, wyjazdy na narty lub w ciepłe i słoneczne miejsca – tak najczęściej ostrołęczanie spędzają  ferie. To wyniki naszej sondy, którą przeprowadziliśmy w pierwszym dniu zimowego wypoczynku.

REKLAMA

Ciekawe oferty zajęć pozalekcyjnych przygotowały szkoły i placówki kulturalne. Szczegóły znajdziecie m.in. na naszej stronie internetowej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT