’Gang Kambodży” zwycięzcą plażówki

REKLAMA

Drużyna 'Gang Kambodży” wygrała VII turniej plażowej piłki siatkowej mikstów o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki. Zawody rozegrane zostały 8 sierpnia na boiskach przy moście im. Antoniego Madalińskiego.

REKLAMA

W upalną sobotę rywalizowało 6 drużyn. Mówi Robert Juchniewicz, dyrektor Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce, organizator imprezy.

Turniej został rozegrany systemem 'każdy z każdym”.

 

fot. mosirostroleka.pl

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT