Gama zaprasza na wakacyjne zajęcia

REKLAMA

Szkoła Muzyki Gama w Ostrołęce zaprasza w wakacje na kursy instrumentalne. Oferta skierowana jest nie tylko do dzieci i młodzieży ale również do dorosłych. W  programie nauka gry na gitarze, keyboardzie oraz warsztaty wokalne. Mówi Radosław Szewczyk.

REKLAMA

Zajęcia przewidziano w trzech turnusach: 20-31 lipca,  3-14 sierpnia i 17-28 sierpnia. Zainteresowani nie muszą posiadać własnych instrumentów.
Szczegóły na stronie: ww.szkola.muzycznaostroleka.pl. Partnerem projektu jest Radio Oko.

Szkoła Muzyki GAMA – Ostrołęka, ul. Kopernika 15/3

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT