Galeria Ostrołęka zaprasza na wernisaż prac. M. Selerowskiego.

REKLAMA

Rzeźby Michała Selerowskiego zostaną zaprezentowane w Galerii Ostrołęka. Wernisaż wystawy odbędzie się w czwartek 4 sierpnia. Rozpocznie się o godzinie 19.

REKLAMA

Twórczość artysty nie jest zupełnie nieznana ostrołęczanom. Spacerując ulicami miasta można natrafić na jego dwie prace.

Poinformował Zenon Kowalczyk, kierownik Galerii.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT