Galeria Ostrołęka zaprasza 6 października na wernisaż wystawy zatytułowanej 'Widzenie Pejzażu”

REKLAMA

Będzie to jedna z dwóch wystaw realizowanych z okazji stulecia Związku Polskich Artystów Plastyków, w ramach projektu '100+”.

REKLAMA

Trzech artystów: Ewa Lubieniecka – Plichta, Leszek Sokoll i Marek Świątecki w indywidualny, charakterystyczny dla siebie sposób, opowiadając o otoczeniu, delektuje się barwą i światłem. Krajobraz  w ich pracach nie jest tematem, a jedynie obiektem, na który patrząc i interpretując go, artysta ukazuje nam sposób i walor swojego 'widzenia”.

Wernisaż wystawy rozpocznie się o godz 19.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT