Galeria Ostrołęka prezentuje prace ostrołęczan

REKLAMA

Galeria Ostrołęka podczas wczorajszego wernisażu (1 lutego) zaprezentowała nową wystawę. Na ekspozycję złożyły się prace dwojga młodych artystów pochodzących z Ostrołęki.

REKLAMA

Obrazy Urszuli Sakowskiej, absolwentki wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku to cykl nawiązujący do elektrowni.

Krzysztof Ciupa, absolwent Wydziału Rzeźby i Intermediów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku zaprezentował rzeźby z drewna.

Podsumowali artyści.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT