Francuzi dzielą się swoją kulturą

REKLAMA

28 osób reprezentujących kulturę ludową Francji gości na Kurpiach. Przyjechali na zaproszenie burmistrza Myszyńca Bogdana Glinki.

REKLAMA

Wizyta rozpoczęła się w niedzielę i potrwa do soboty. Każdego dnia francuska formacja prezentuje się w innej miejscowości. Wczoraj wystąpiła przed ostrołęcką publicznością na scenie przy Kupcu, dzisiaj spotka się z mieszkańcami Myszyńca.

Goście są także ciekawi polskiej kultury. Podczas pierwszego wieczoru integracyjnego chętnie uczyli się lokalnych pieśni i tańca kurpiowskiego.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT