FOTOGRAFICZNE SPOTKANIE INSPIRACYJNE

REKLAMA

Na spotkanie z fotografem Adamem Wołoszem zaprasza 3 kwietnia Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce.

REKLAMA

To niepowtarzalna okazja, by młodzi miłośnicy fotografii nauczyli się podstaw tej sztuki od zawodowca. Młodzież będzie mogła utrwalić dotychczasową wiedzę  oraz czerpać z doświadczenia znanego fotografa. Mówi Edyta Dobek.

Zdjęcia  uczestników warsztatów zostaną zaprezentowane na wystawie. Spotkanie  rozpocznie się o godzinie 12 i jest organizowane w ramach obchodów jubileuszu 60-lecia biblioteki.

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT