Forum Edukacyjne oraz Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy

REKLAMA

Forum Edukacyjne 2024 oraz XIII Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy odbyły się 20 marca w hali Sportowo-Widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

Jak zwykle wydarzenie przyciągnęło wielu uczniów ostatnich klas szkół podstawowych, którzy zapoznali się z ofertami szkół ponadpodstawowych i uczelni wyższych.

REKLAMA

Młodzież odwiedzała stoiska, rozmawiała z przedstawicielami szkół i otrzymywała materiały informacyjne.

Wydarzenie zorganizowali Urząd Miasta i filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT