Festyn w Wojciechowicach

REKLAMA

Mieszkańcy Wojciechowic niedzielne popołudnie mogli spędzić bawiąc się na festynie osiedlowym. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji dla dzieci dorosłych. Były konkursy sportowe, występy artystyczne oraz bezpłatna grochówka i kiełbaska z grilla. Na scenie zaprezentowali się m.in. Małgorzata Kocięcka, Magdalena Kisiel, Piotr Grzyb, dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 5, Cold Beer, Droga na Ostrołękę i Mamzel.

REKLAMA

Mówił Sławomir Chludziński, przewodniczący Rady Osiedla Wojciechowice.

Podczas imprezy dzieci z Kultowni przeprowadziły zbiórkę karmy i misek dla zwierząt ze schroniska Canis w Kruszewie. Festyn zakończyła zabawa taneczna.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT