Festyn Spółdzielczości już w niedzielę

REKLAMA


Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa wraz ze spółdzielczością mieszkaniowa, bankową, uczniowską po raz pierwszy w Ostrołęce 7 lipca organizuje Festyn Spółdzielczości. Celem imprezy jest przybliżenie dobrych i sprawdzonych zasad spółdzielni.

Zapraszał Dariusz Bralski zastępca prezesa OSM. Podczas popołudniowego niedzielnego spotkania każdy znajdzie coś dla siebie między innymi badania medyczne, konkursy sportowe, plastyczne czy z wiedzy ogólnej.

REKLAMA

Festyn Spółdzielczości będzie na parkingu Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej od godziny13 do 21.

FI.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT